Zamknij
REKLAMA

Koncert Igi Wojtaszek w ramach Szafarskiej Sceny Młodych

12:31, 17.04.2021 | red
Skomentuj
REKLAMA

Szafarska Scena Młodych to cykl koncertów promujących młodych, uzdolnionych artystów. Już jutro w ramach tego cyklu wystąpi młoda, uzdolniona pianistka, Iga Wojtaszek.

Swoją przygodę z fortepianem rozpoczęła w wieku 5 lat. Obecnie czyni postępy pod kierunkiem Barbary Jarantowskiej, a na co dzień jest uczennicą VI klasy Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Poznaniu. Swoje umiejętności doskonaliła na kursach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych pedagogów m.in.: Różę Kostrzewską-Yoder, Jacka Polańskiego, Andrzeja Tatarskiego. Może się pochwalić wyróżnieniami na wielu ogólnopolskich konkursach i festiwalach pianistycznych. Występowała w reprezentacyjnych salach Poznania m.in.: Pałacu Działyńskich, Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania.

Jutro o godzinie 17:00 miłośnicy muzyki klasycznej będą mieli okazję usłyszeć m in. twory Jana Sebastiana Bacha, Fryderyka Chopina, czy Aleksandra Scriabina. Koncert będzie dostępny on-line, jak również będzie możliwość zobaczenia go na żywo (liczba miejsc ograniczona do 47 ze względu na obostrzenia).

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1993766074096557/
 

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%