Zamknij

Monter ociepleń budynków

Nr oferty: StPr/24/0197Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Monter ociepleń budynków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujaw
    Osoba do kontaktu: Anna Siemienik
    Numer telefonu: 566835230 w. 35
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Sporządzanie raportó dotyczących sprzedaży, porównywanie ofert zakupu leków, kontakt z przedstawicielami handlowymi hurtowni, sporządzanie zamówień współpraca z kierownikami i pracownikami aptek
    StPr/24/0207
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    wg.programu stażu
    StPr/24/0205
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Nauczyciel języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym
    StPr/24/0203
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Nauczyciel przedszkola z oligofrenopedagogiką
    StPr/24/0202

    malowanie, strzyżenie damsko-meskie, modeling
    StPr/24/0199
    data rozpoczęcia pracy od 08.05.2024

    sprzedaż telefoniczna produktów firmy do gospodarstw rolnych, pozyskiwanie i obsługa klienta
    StPr/24/0405
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    StPr/24/0197
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024

    Pomocniczy robotnik budowlany/monter termoizolacji
    StPr/24/0194
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024

    pomoc administracyjna
    StPr/24/0186
    data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

    Terapeuta zajęciowy
    StPr/24/0173
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024