Zamknij

Szwaczka maszynowa

Nr oferty: StPr/21/0356Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie pokrowców i wkładów do poduszek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    • średnie ogólnokształcące
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujaw
      Osoba do kontaktu: Julita Zgórzyńska
      Numer telefonu: 566835230 w. 34
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Referent
      StPr/21/0376
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg programu stazu
      StPr/21/0374
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/21/0375

      sprzedaż leków w aptece układanie towaru zgodnie z rozmieszczeniem w aptece
      StPr/21/0372

      obróbka i przygotowanie detali stalowych
      StPr/21/0371
      data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021
      wynagrodzenie od od 3 150 PLN

      zamówienie i przyjmowanie towaru wykładanie na półki i eksponowanie asortymentu,
      StPr/21/0369
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      utyrzymywanie czystości naczyń oraz sprzętu kuchennego, pomoc przy przygotowaniu dań, wydawanie posiłków
      StPr/21/0365
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021

      szycie pokrowców i wkładów do poduszek
      StPr/21/0356
      data rozpoczęcia pracy od 26.05.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa prasy krawędziowej Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny Kontrola jakości wykonanych elementów
      StPr/21/0335
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      zapozobsługa sprzętu, urządzeń myjących
      StPr/21/0325