Zamknij

Pielęgniarka

Nr oferty: StPr/22/0333Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dr. Jerzego Gerarda Koppa 1F, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie leków dla wychowanków, dbanie o stan leków i ich właściwe zabezpieczenie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 16.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Uprawnienia:
    • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
    • komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: POWIATOWA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SPECJALISTYCZNO-TERAPEUTYCZNEGO
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dr. Jerzego Gerarda Koppa 1F, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński,
      Osoba do kontaktu: Iwona Lewandowska
      Numer telefonu: 537646577
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: w ciągu 7 dni, Godziny : ofpr/22/0333
      Przygotowywanie projektów graficznych
      StPr/22/0361
      data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Sprzedawca
      StPr/22/0353
      data rozpoczęcia pracy od 19.05.2022

      przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych przygotowanie artykułów do sprzedaży kontrolowanie jakości art. spożywczych zakres zadań wg.programu stażu
      StPr/22/0357
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      zakładanie i pielęgnacja trawnikó, usuwanie chwastów, przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów, nawadnianie trawników,drzew, krzewów, wykonywanie zabiegów związanych z pielęgnacją trawników, drzew i krzewów, konserwacja używanego sprzętu oraz narzędzi, utrzymanie porządku na terenie Zamku
      StPr/22/0342

      WYKONYWANIE GŁADZI, SPORZĄDZANIE NAPRAW, MALOWANIE
      StPr/22/0343

      przygotowanie leków dla wychowanków, dbanie o stan leków i ich właściwe zabezpieczenie
      StPr/22/0333
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      zapoznanie się ze sprzętem sprzątającym, zapoznanie z dozowaniem środków oraz kartami charakterystyki obsługa sprzętu-szorowarki, polerki, myjki,
      StPr/22/0228
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2022

      wg.programu stażu
      StPr/22/0247