Zamknij

Kierowca autobusu/konduktor

Nr oferty: StPr/21/0681Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sokołowska, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca autobusu/konduktor
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 14 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. D
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: chęci do pracy, uprawnienia na przewóz osób,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KUJAWSKO - POMORSKI TRANSPORT SAMOCHODOWY S.A. Włocławek Oddział Golub-Dobrzyń
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujaw
      Osoba do kontaktu: Anna Siemienik
      Numer telefonu: 566835230 w. 35
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      pracownik produkcji
      StPr/21/0715
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace ślusarskie
      StPr/21/0716

      Montaż elementów ciśnieniowych, ( rur,trójników, zaworów) Rysunek izometryczny Obsługa elektronarzędzi ręcznych
      StPr/21/0710
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      PRACE POMIAROWE I KAMERALNE Z ZAKRESU WYKONYWANYCH PRAC
      StPr/21/0712
      data rozpoczęcia pracy od 24.11.2021

      pakowanie paczek
      StPr/21/0706
      data rozpoczęcia pracy od 19.11.2021

      zapoznanie się z regulaminem organizacyjnym jednostki pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym przy przemieszczaniu się pomoc przy spożywaniu posiłków pomoc terapeutomww pracowniach tematycznych-dbanie o bezpieczeństwo uczestników organizowanie czasu wolnego uczestników Pomoc przy przygoptowywaniu posiłków wykonywanie inncyhn prac zleconych
      StPr/21/0698
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021

      obsługa klienta
      StPr/21/0693
      data rozpoczęcia pracy od 12.11.2021
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      kierowanie pracą pracowników produkcji i brygadzistów (organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków itp.), nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość, ... przygotowywanie harmonogramów pracy w oparciu o przepisy odnoszące się do norm czasu pracy.
      StPr/21/0688
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2021

      StPr/21/0681
      data rozpoczęcia pracy od 03.11.2021
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      pełna księowość-prowadzenie rejestrów VAT kadry płące banki
      StPr/21/0683
      wynagrodzenie od od 4 210 PLN