Zamknij

Mechanik pojazdów samochodowych*/magazynier

Nr oferty: StPr/21/0678Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sokołowska, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa i obsługa techniczna autobusów, obsługa magazynu: części i paliw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KUJAWSKO - POMORSKI TRANSPORT SAMOCHODOWY S.A. Włocławek Oddział Golub-Dobrzyń
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujaw
    Osoba do kontaktu: Anna Siemienik
    Numer telefonu: 566835230 w. 35
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    pracownik produkcji
    StPr/21/0715
    data rozpoczęcia pracy od 26.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace ślusarskie
    StPr/21/0716

    Montaż elementów ciśnieniowych, ( rur,trójników, zaworów) Rysunek izometryczny Obsługa elektronarzędzi ręcznych
    StPr/21/0710
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    PRACE POMIAROWE I KAMERALNE Z ZAKRESU WYKONYWANYCH PRAC
    StPr/21/0712
    data rozpoczęcia pracy od 24.11.2021

    pakowanie paczek
    StPr/21/0706
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2021

    zapoznanie się z regulaminem organizacyjnym jednostki pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym przy przemieszczaniu się pomoc przy spożywaniu posiłków pomoc terapeutomww pracowniach tematycznych-dbanie o bezpieczeństwo uczestników organizowanie czasu wolnego uczestników Pomoc przy przygoptowywaniu posiłków wykonywanie inncyhn prac zleconych
    StPr/21/0698
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021

    obsługa klienta
    StPr/21/0693
    data rozpoczęcia pracy od 12.11.2021
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    kierowanie pracą pracowników produkcji i brygadzistów (organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków itp.), nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość, ... przygotowywanie harmonogramów pracy w oparciu o przepisy odnoszące się do norm czasu pracy.
    StPr/21/0688
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2021

    Kierowca autobusu/konduktor
    StPr/21/0681
    data rozpoczęcia pracy od 03.11.2021
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    pełna księowość-prowadzenie rejestrów VAT kadry płące banki
    StPr/21/0683
    wynagrodzenie od od 4 210 PLN