Zamknij

Golub-Dobrzyń: Pijacki rajd ulicami miasta udaremniony przez policję

09:29, 19.03.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Skrajną nierozwagą wykazał się 42-latek, który po pijanemu postanowił pojeździć autem ulicami Golubia-Dobrzynia. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu.

We wtorek 15 marca około 21:00 do dyżurnego naszej komendy wpłynęło powiadomienie o tym, iż ulicami miasta porusza się osobowy peugeot, którego kierowca jest prawdopodobnie pijany. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy szybko zlokalizowali opisywany pojazd.

Peugeot zatrzymał się na poboczu jezdni. Kontrolujący jego kierowcę policjanci nie mieli wątpliwości - znajduje się on pod wpływem alkoholu. Badanie tylko to potwierdziło - alkomat wykazał 2 promile. Jak się okazało, nierozważny kierowca podczas swojego pijackiego rajdu uszkodził znak drogowy. 42-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami jednak to nie wszystko, co mu grozi. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna poniesie konsekwencje za naruszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi mu kara grzywny w wysokości do 3000 zł.

źródło: KPP Golub-Dobrzyń

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%