Zamknij

Powiat: Piraci drogowi pożegnali się z prawem jazdy

09:16, 13.11.2021 | .
Skomentuj fot. KPP Golub-Dobrzyń
REKLAMA

Golubsko-dobrzyńscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali dwóm kierowcom prawo jazdy za nadmierną prędkość. W terenie zabudowanym jechali grubo ponad 100 na godzinę!

W środę 10 listopada funkcjonariusze z golubsko-dobrzyńskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującego osobowym volkswagenem. Pomiar prędkości nie pozostawiał wątpliwości - 20-letni mieszkaniec powiatu wąbrzeskiego miał na liczniku 134km/h! Wskutek przekroczenia dopuszczalnej prędkości o 84 km/h stracił oczywiście prawo jazdy.

Dzień później do kontroli w Ostrowitem został zatrzymany inny kierowca, poruszający się osobowym fordem. Tu wynik pomiaru prędkości był jeszcze bardziej "okazały" - wyniósł bowiem 164 km/h! 26-letni mieszkaniec gminy Golub-Dobrzyń ponad dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym, bo o 114 km/h i również stracił prawo jazdy. 

Wielokrotne apele, drastyczne zdjęcia z wypadków i kampanie społeczne nadal wielu osobom nie wystarcza do tego, aby zdjąć nogę z gazu. Warto zachować zdrowy rozsądek, zasiadając za kółko. 

źródło: KPP Golub-Dobrzyń

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%