Zamknij

Region: Potrącił nastolatkę na pasach

06:09, 12.11.2021 | .
Skomentuj źródło: KMP Toruń
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu doszło do wypadku na jednym z przejść dla pieszych na toruńskim Rubinkowie. Kierowca potrącił młodą dziewczynę, po czym odwiózł ją do szpitala i odjechał. Po niemal tygodniu wpadł on jednak w ręce policji. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 4 listopada przy ulicy Targowej w Toruniu. Wjeżdżający od strony Szosy Lubickiej do jednego z dyskontów kierowca nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił 15-latkę z okolic Kowalewa Pomorskiego. Mężczyzna odwiózł dziewczynę do szpitala i odjechał.

Policja prosiła o pomoc w ustaleniu sprawcy jednak nikt się nie zgłosił. Nie było wiadomo kim był sprawca oraz jakim autem się poruszał. Kryminalni z komisariatu na Rubinkowie wzięli się do pracy i mimo trudności wytypowali sprawcę zdarzenia. Okazał się nim 63-letni mieszkaniec gminy Zławieś Wielka. Za spowodowanie wypadku,  gdzie obrażenia powstałe u pokrzywdzonej biegły określił  m.in. jako trwające powyżej dni 7 może mu grozić do 3 lat więzienia. 

źródło: KMP Toruń

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%