Zamknij

Gmina Ciechocin: Miłośnik europalet w rękach policji

16.50, 06.10.2022 .
Skomentuj fot. KPP Golub-Dobrzyń
REKLAMA

Golubsko-dobrzyńscy policjanci na terenie jednego z zakładów produkcyjnych zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży europalet i części narzędzi do maszyn. Okazało się, że to nie były wszystkie przewinienia na koncie mężczyzny.

W czwartek 29 września rano na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w gminie Ciechocin policjanci zatrzymali złodzieja europalet. Mężczyzna w aucie miał zapakowane sześć sztuk, a kolejne siedem było przygotowane na pobliskim polu do zabrania. W trakcie kontroli, okazało się również, że sprawca miał przy sobie niewielką ilość białej substancji.

Jak się okazało, 48-letni torunianin już wcześniej dokonywał kradzieży z terenu tego zakładu - i to dwukrotnie. Mężczyzna, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty kradzieży europalet i części maszyny produkcyjnej na kwotę blisko 28 tys. zł. Dodatkowo usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Teraz mężczyzna, który był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko mieniu, odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Golub-Dobrzyń

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%