Zamknij

Święto kolorów i baniek mydlanych w Golubiu-Dobrzyniu!

16:34, 02.06.2021 | red
Skomentuj fot: Święto Kolorów Holiki
REKLAMA

W najbliższy piątek 4 czerwca mieszkańców Golubia-Dobrzynia i okolic czeka nie lada gratka. Dwie kolorowe imprezy - Dzień Baniek Mydlanych i Święto Kolorów - zapraszają do wzięcia udziału i znakomitej zabawy!

Tego typu wydarzenia uwielbiane są przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Każdy, niezależnie od wieku, może fantastycznie się bawić. Organizatorzy - Święto Kolorów Holiki - po raz kolejny przybędą do naszego miasta i tchną w nie feerię barw!

W piątek odbędą się dwa wydarzenia - Dzień Baniek Mydlanych i Święto Kolorów. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 15:00 w OSiR-ze przy ulicy Sportowej 4. Do dyspozycji biorących udział w imprezie uczestników będą akcesoria i zabawki do baniek (i oczywiście płyn do nich), możliwość zamknięcia w kolorowej bańce i strefa zabaw. Nie zabranie kolorowej granity i konkursów z nagrodami!

O 17:00 rozpocznie się natomiast Święto Kolorów. Różnobarwne proszki holi zasypią wszystko i wszystkich. Uspokajamy - proszki są całkowicie nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia, o czym zaświadczają wymagane w UE certyfikaty. 

Linki do wydarzeń:

Święto Kolorów Golub-Dobrzyń

Dzień Baniek Mydlanych Golub-Dobrzyń'21

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej niezwykle barwnej imprezie!

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%