Zamknij

Golub-Dobrzyń: Znamy datę otwarcia i listę sklepów w nowym pasażu handlowym

10:28, 07.01.2022 | .
Skomentuj fot. UM Golub-Dobrzyń
REKLAMA

5 stycznia w środę w Urzędzie miasta odbyło się spotkanie burmistrza z Dyrektorem Operacyjnym firmy TUF Real Estate Polska, odpowiedzialnej za powstający pasaż handlowych przy ulicy Sokołowskiej. Znana jest już data otwarcia obiektu oraz najemcy, które otworzą swoje sklepy.

Przypomnijmy - nowoczesny obiekt, a w zasadzie dwa obiekty o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 3,6 tys. mkw. budowany jest od czerwca 2021 roku. Oprócz budynków, do dyspozycji klientów i najemców będzie parking na blisko 100 miejsc. 

W środę 5 stycznie odbyło się spotkanie burmistrza Mariusza Piątkowskiego, Zastępcy Burmistrza Róży Kopaczewskiej z Panem Mateuszem Świętochowskim Dyrektorem Operacyjnym firmy TUF Real Estate Polska, realizującej cały proces inwestycyjny. Wiemy już, że uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 31 marca 2022 roku, 

Co do zaoferowania klientom będzie miał pasaż, a raczej - jakie sklepy będą otwarte? Do grona najemców, którzy otworzą swój sklep w obiekcie należą: CCC, Pepco, Martes Sport, Rossmann, KiK, Kaes oraz Media Expert. Nowy pasaż handlowy ma więc szanse stać się jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym, centrum handlowym nie tylko miasta, ale też całego powiatu. 

źródło: UM Golub-Dobrzyń

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%