Zamknij
REKLAMA

Gmina Golub-Dobrzyń: udany turniej judo w Gałczewie

16:34, 27.12.2021 | .
Skomentuj fot. UG Golub-Dobrzyń
REKLAMA

11 grudnia w hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gałczewie odbył się zorganizowany przez UKS „Kopernik” Gałczewo I Mikołajkowy Turniej Judo. Młodzi sportowcy jak zwykle zaprezentowali bardzo wysoki poziom. 

W turnieju uczestniczyli zawodnicy sekcji judo UKS „Kopernik”, która jest pierwszą taką sekcją w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Młodzi judocy walczyli na profesjonalnej macie w kilku kategoriach wiekowych.  Zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze, jednak to nie oznacza że zabrakło emocji. Wprost przeciwnie - udzielały się one nie tylko zawodnikom, ale również towarzyszącym im rodzicom, dziadkom, babciom, rodzeństwu oraz trenerom, którzy śledzili każdy ruch swoich wychowanków i starali się na bieżąco udzielać im wskazówek, aby mogli jak najlepiej zaprezentować się na macie.

Zdobywcy miejsc I-III otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek. Organizatorzy dziękują za wsparcie rodzicom i zawodnikom klubu UKS „Kopernik” Gałczewo, za wspólną pracę podczas organizacji zawodów i niewidoczną, a niezwykle istotną pomoc w przygotowaniach przed rozpoczęciem turnieju.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%